BİLMER KAYNAK MAKİNE SAN.TİC LTD ŞTİ BURSA


www.bilmerkaynak.com     bilgi@bilmerkaynak.com  0541 3268204
KURUMSAL
Firma Tanıtım
İletişim
Yeteneklerimiz
Bu sitede kullanılan bazı bilgi ve dökümanlar www.magmaweld.com.tr adresinden alınmıştır. Bu sebeple adı geçen siteye yönlendirmeler içerebilir. Bu sitede kullanılan diğer bilgi ve dökümanlar Firmamızın Satışını ve Servis hizmetini verdiği diğer markalardır yönlendirmeler ve bilgiler oluşabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.

BİLMER KAYNAK MAKİNE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 2021
KAYNAK ROBOTLARI
TAŞIMA VE MONTAJ
PAKETLEME
ÇEVRE EKİPMANLARI
“Endüstriyel robotlar” terimini duyduğunuzda, bunu otomobil fabrikalarındaki kaynak veya boyama işlemlerinin görüntüleri ile ilişkilendirebilirsiniz. Ancak artık robotlar, lojistik, ilaç ve gıda üretimi de dahil olmak üzere çok daha fazla alanda ve uygulamalarda kullanılmaktadır. Son yıllarda, üretim tesislerinde kalifiye işgücü sıkıntısı küresel olarak artan bir zorluk haline geldi ve robotların kullanıldığı otomasyon giderek daha önemli hale geldi. Buna ek olarak, bir robota daha önce olduğu gibi basit bir görevi tekrarlatmakla kalmayıp birden fazla iş atadığımız için bugünlerde robotların kullanımına yönelik ihtiyaçlar çeşitleniyor.

Bununla birlikte, insanlar için çalışma alanı, yeterli alan ve ek kurulum maliyetleri gerektiren bir güvenlik çiti ile endüstriyel robotlardan ayrılması gerektiğinden, küçük ve orta ölçekli şirketlerin robotları kurması için hala zorluklar vardır. Yaskawa HC serisi kolaboratif robot portföyü yetenekli, uygun fiyatlı, çok yönlü, kullanımı basit ve Yaskawa’nın 100 yılın üzerindeki endüstriyel deneyimi ile üretilmiş yeni nesil bir robot serisidir. Bu robotlar, insanlara yakın çalışabilen, görevleri otomatikleştirmek için bir robot olan kolay otomasyon arayan müşteriler içindir.
Collaborative ROBOTLAR

YRC 1000 KONTROL CABİN

YRC 1000 TEACH PENDANT
Bilmer Kaynak Makine San.Tic.Ltd.Şti.
0224 4419786
0541 3268204
Ana Sayfa        Hakkımızda       İletişim         Destek Paneli        Markalarımız