0224 4419786
0541 3268204

Bilmer Destek Sistemi Hakkında Bilgilendirme;
01.06.2016 Tarihi itibari ile Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için C.R.M sistemi kullanmaya başlamıştır. Firmamızda tarafınız adına yapılan tüm işlemlerin kaydı bu sistemde düzenli olarak tutulmakta ve sizlere destek.bilmerservis.com adresinden ayrıntılı bir şekilde sunulmaktadır. Bu panele ulaşmak için lütfen iletişime geçiniz..
BİLMER KAYNAK MAKİNE SANAYİ TİCARET LİMİTED.ŞİRKETİ.

             Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup, firma kurucumuz Sn. Meral ERTÜRK  1993 Yılında meslek hayatına başlamıştır. 1993 ve 1998 yılları arasında yine Kaynak sektöründe olan başka bir firmada ilk tecrübelerini kazanmıştır.1998 yılında ise Bilmer Kaynak firması kurulmuş olup, daha ilk ayında sektörde önemli yeri olan MAGMAWELD  KAYNAK ELEKTRODLARI A.Ş firması ile anlaşarak  BURSA YETKİLİ SERVİSİ olarak sektörde ses getirmiştir. O günden itibaren artan bir performans ile gittikçe büyüyen bir marka olarak ilk günkü heyecanı ile hizmetine devam etmektedir. Bu süreç içerisinde, alanında özel eğitimli ekibi ve teknolojik altyapısı ile kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma politikasını benimsemiş ve bunun için Dünyaca meşhur global ve yerel pek çok markayı ürün gamına ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir. İlk kurulduğumuz andan itibaren bu günlere kadar geçen 22 yılı aşkın sürede ;

Magmaweld Kaynak Makineleri Bayi ve Servis Hizmetleri,

Hypertherm Kesme Sistemleri Satış Servis Yedek Parça Hizmetleri,

Trafimet Kaynak Sarf Malzemeleri Satış Servis Hizmetleri,

Termmemi Robotic Welding Accesories Satış Servis Hizmetleri,

Yaskawa Endüstriyel Robotlar Resmi Entegratör ve Servis Hizmetleri,

başta olmak üzere,bunlar ve bunlar gibi daha birçok marka ile hizmet vermektedir.

            Firmamız,sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Bunun bir örneği 2016 yılından bu yana kullanmakta olduğumuz C.R.M sistemidir. Firmamızın teknolojik alt yapısına entegre ettiğimiz bu sistemde, tüm müşterilerimiz kendilerine özel olan sayfalarında geçmişe dönük yapılan tüm işlemleri ve şu anda servisimizde bulunan ürünlerinin son durumları detaylı bir şekilde görebilmektedir. Bu sistemi entegre ederken amacımız müşterimize basit ve hızlı bir sistem sunmaktı. Şu anda sisteme giriş yapmak için tek yapmanız gereken kullandığınız web tarayıcısından destek.bilmerservis.com adresine girmek. Burada size verilen özel şifreniz ve kullanıcı adınız ile tüm bahsedilen bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

            Birlikte daha nice güzel günlere....

            Saygılarımızla..

BİLMER KAYNAK AİLESİ

KURUMSAL
Firma Tanıtımı
Markanın Tarihçesi
Kariyer
Kişisel Verilerin Korunması
SATIŞ
Satış ve Servis Kanallarımız
Döviz Kuru Bilgisi
Garanti Başlat
İade Koşulları
Ürün Katalogları
Onaylar ve Sertifikalar
E-Ticaret
Stok Fazlası Malzemeler

Bu sitede kullanılan bazı bilgi ve dökümanlar www.magmaweld.com.tr adresinden alınmıştır. Bu sebeple adı geçen siteye yönlendirmeler içerebilir.
Bu sitede kullanılan diğer bilgi ve dökümanlar Firmamızın Satışını ve Servis hizmetini verdiği diğer markalardır
yönlendirmeler ve bilgiler oluşabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.

BİLMER KAYNAK MAKİNE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 2020